Konami FC Barcelona’yla Ortaklığa İmza Attı

PES 2017’nin yayımcısı Konami, kulübün yıldızlarına daha geniş ulaşıma sahip olabilecekleri 3 yıllık bir ortaklık kurduklarını duyurdu. Yapılan basın toplantısında Konami, FC Barcelona’nın stadyumunu yeniden düzenleme hakkına sahip olduklarını da açıkladı.

FC Barcelona’nın Satış ve İletişim Başkanı Manel Arroya Konami ile bu anlaşmayı yaptıkları için çok memnun olduklarını söyledi.

[youtube id=”6B6r91GAfR0″]

Konami’nin başkanı Tomotada Tashiro da, “Bu bizim için harika bir olay. Barcelona gibi bir takımla bu kadar yakından çalışarak, PES serisini daha da küresel bir hale getirebilmeyi umuyoruz.” Diye ekledi.

“Bu ortaklıkla oyunculara modern dünyanın en iyi, en başarılı ve de en hırslı kulübüne ulaşım sağlamalarını sağlayacağız. PES serisi, gerçekçiliği ve de oyun kontrolleriyle ünlendi. Bu açıdan, böyle yetenekli bir takımla böyle bir oyunu birleştirmek mükemmel bir şey.”

Konami ayrıca PES 2017 için yeni bir trailer yayınladı. Oyun 13 eylülde Kuzey Amerika, 15 eylülde de İngiltere’de çıkacak. PS4 ve XBox One için fiyatı 60$ iken PS3, Xbox 360 ve PC’ler için fiyatı 40$.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE