Kojima Yeni PS4 Projesini Açıkladı: Death Stranding

Sony ile çalışan Hideo Kojima’nın, yeni oyununun fragmanı yayımlandı.

Hideo Kojima, Sony’nin basın toplasında yeni PS4 projelerinden bahsetti. Sadece fragmanı yayımlanan oyunun ismi, Death Stranding.

Oyunun başrolünde, daha önce Kojima’nın Silent Hill oyununda yer almış olan, The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Norman Reedus var.

Kojima, yapacakları oyunun alışılmışa meydan okumasını istediğini söyledi. Fragmana bakılırsa, bu istekleri gerçekleşecek. Fragman, Reedus’un karakterinin ölü balıklarla dolu bir kumsalda, çıplak halde ve yanında göbek bağı kesilmemiş bir bebekle uyanmasıyla başlıyor.

Daha önce Sonic the Hedgehog ve Ratchet & Clank oyunlarda yer almış olan Mark Cerny oyunun teknik yönetmeni olacak. Daha önce Kojima ile beraber Metal Gear Solid serilerinde çalışan Yoji Shinkawa ise sanat yönetmeni olacak. Tüm bunların dışında oyun hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili de bir bilgi verilmedi.

Daha çok Metal Gear serisiyle tanınan Hideo Kojima, geçen yıl yıl Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in yapımı bittikten sonra Konami’den ayrılmıştı. Bu süreden beri Kojima, kendi şirketi olan Kojima Studios’un başında yer alıyor. Geçen senenin sonlarına doğru Sony ile anlaşan Kojima birlikte yeni bir projeleri olduğu ve bunun PlayStation 4’e özel olacağını açıklanmıştı. Bu oyunun nasıl olacağı, Kojima hayranlarında çok büyük bir merak uyandırıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE