KOD Ödülleri’nin Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

KOD Ödülleri Eğitim Oyunu Yarışması’nın başvuru süresi 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldı.

KOD Ödülleri, Türkiye Bilişim Vakfı tarafından gerçekleştirilen, Türkiye’de ilk kez matematik ve fen bilimleri alanlarındaki eğitim oyunlarının ödüllendirileceği bir yarışmadır. Yarışma; ilkokul, ortaokul ve lise eğitim düzeylerinde olacak. Yarışmanın amacı ise; bilişim teknolojilerinin eğitimdeki önemini ve katkısını vurgulamak, bu alanda fikir üreten, uygulama geliştiren ve uyarlama yapan kişi ve kurumların çalışmalarına güç katmak ve yetişmekte olan kuşakları özendirmek olarak duyuruldu.

Yarışmanın sponsorluğunu Eczacıbaşı üstleniyor. Eczacıbaşı Topluluğu’nun 75. yılına girdiğini de belirtelim. Yarışmaya katılmak için ise; , matematik ve fen bilimlerinde öğrenmeye katkı sağlayacak dijital oyun ya da dijital oyun fikri üretmek gerekiyor.

Yapı Kredi ve Eczacıbaşı’nın da özel ödül vereceği yarışmada ise toplam ödüller yaklaşık 70 bin TL olarak belirlendi. kez Matematik ve fen bilimleri alanlarındaki eğitim oyunlarınız ile katılabileceğiniz KOD Ödülleri’nin, son başvuru tarihinin 31 Aralık 2017 olduğunu da hatırlatalım. KOD Ödülleri’nin resmi internet sitesinden yarışma ile ilgili bilgi alabilir ve yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE