Knight Online Steam Edition Geliyor

Ülkemizde özellikle 2000’li yılların ikinci yarısında efsane haline gelen Knight Online oyunu, Steam’e geliyor.

Yayıncılığını NTTGame’in yaptığı ve çevrimiçi rol yapma oyunu olan Knight Online, steam dünyasına geliyor. Steam’e özel olarak açılacak olan server, tamamen yeni bir server olacak ve herkes 0’dan başlayacak.

26 Ocak 2016 tarihinde, Türkiye saati ile 12:00’da erişime açılacak oyun, daha önce olduğu yine ücretsiz. Oyun içi satın alımlarının ise, steam üzerinden olması beklense de, bu konuda kesin bir açıklama henüz gelmedi.

2000’li yılların ortasında büyük çıkışa yapan oyunun, 80 ülkede milyonlarca kullanıcısı bulunuyordu. Son yıllarda eski günlerinden uzak olan oyunun, Steam Edition ile eski günlerine geri dönüp dönmeyeceği merak konusu.

Warrior, Rogue, Mage, Priest, Potuk ve Krian olmak üzere toplam 6 sınıfın bulunduğu oyunda; oyuncular başarılı olmak için parti kurarak birbirleirne yardım ediyorlar ve beraber seviye atlıyorlar.

NTTGame ise yaptığı resmi duyuruda aşağıdaki cümlelere yer verdi:

“Değerli Knight Online oyuncuları, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiye saati ile öğlen 12:00’da Knight Online’ın Steam üzerinden resmen yayınlanmaya başlayacağını gururla duyurmak isteriz. Merakla beklenen bu gelişme ile beraber, sadece Steam üzerinden erişilebilecek çok özel ve yeni bir sunucu açılacak. Steam hesabınızda Knight Online’ı istek listenize eklemeyi unutmayın!”

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE