Kit Harington, Call of Duty: Infinite Warfare’da Olacak

Kit Harington’ın Call of Duty: Infinite Warfare’da önemli bir karakteri oynadığı, oyunun yeni tanıtım videosu ile duyuruldu.

Call of Duty’nin geliştiricisi Infinity Ward, yeni yayımladığı tanıtım videosu ile oyunundan söz ettirmeyi başardı. Kit Harington’un içinde bulunduğu bu video, oyunun ilk tanıtım videosunun oyun severler üzerindeki negatif etkilerini silmeye yetecek gibi gözüküyor.

Game of Thrones’un ünlü ve sevilen oyuncusu Kit Harington, motion capture teknolojisi ile oyuna dahil edildi. Kit Harington, Call of Duty: Infinite Warfare’da Salen Kotch isimli karaktere hayat verdi. Settlement Defense Front denilen birliğin kaptanı olan bu karakter, oyunda oldukça önemli.

Call of Duty: Infinite Warfare’deki ünlü isimler, Kit Harington ile sınırlı değil. Ayrıca oyunda David Harewood, Brian Bloom ve Conor McGregor da göze çarpıyor. Karma dövüş sanatları ustası olan Conor McGregor’ın daha önce UFC (Ultimate Fighting Championship) şampiyonu olduğunu da hatırlatalım.

Oyuncuların yanı sıra Call of Duty: Infinite Warfare kadrosuna katılan iki isim daha var; anlatı yönetmeni Taylor Kurosaki ve tasarım yönetmeni Jacob Minkoff. Ekibe katılan bu yeni isimlerin Call of Duty: Infinite Warfare’e yönelik beklentileri yükselttiğini söyleyebiliriz.

Call of Duty: Infinite Warfare’ın 4 Kasım 2016’da PC, Xbox One ve PlayStation 4 için yayımlanacağını da belirtelim.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”y_RI3bZhU50″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE