Killer Instinct’e Yeni Dövüşçü ‘’Hisako’’ Geldi

6-8 Mart 2015 tarihleri arasında Boston’da düzenlenen Pax East 2015 etkiliğinde, Microsoft ve oyunun geliştiricisi Galaxy Studios, Killer Instinct’e yeni bir karakterin geldiğini duyurdu.

Elindeki uzun mızrakla zor ayakta durabilen bir yaşlıyı andıran ‘’Hisako’’ aslında 19 yaşında bir genç kız ve yavaş hareket etmesine rağmen bir anda rakibinin tüm kemiklerini kırabiliyor. Yeni karakter oyunun 2. sezonuna yani Mart sonu dâhil olacak.

Ayrıca, Microsoft ve Galaxy Studios, Xbox One’a gelecek yeni dövüş modundan da bahsettiler. ‘’Shadows’’ isimli bu yeni mod da her dövüşçünün, bir de hayalet karakteri olacak ve onun yerine dövüşebilecek. Hayalet karakterin gücü ve yetenekleri ise size bağlı, oyunda ne kadar iyiyseniz, hayalet karakteriniz de o kadar iyi olacak.

Galaxy Studios, Killer Instinct’in ‘’Shadows’’ oyun modu hakkında yakında daha çok detay paylaşacağını açıkladı.

Öte yandan, Microsoft, ‘’Killer Instinct’’ in PC’lere gelip gelmeyeceği konusunda da açıklama yaptı. Şu an için böyle bir planın olmadığı dile getirilirken, önümüzdeki dönemde olabileceği belirtildi.

Ayrıca, Hisako’nun dövüş videosunu ekte izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE