Kill Me Three Times Ülkemize Geliyor

Başrolünde Simon Pegg’in olduğu “Kill Me Three Times”, ülkemizde 3 Temmuz’da vizyona girecek.

Kriv Stenders’ın yönetmenliğini yaptığı Kill Me Three Times’da, “Hot Fuzz” ve “Shaun of The Death (Zombilerin Şafağı)” gibi komedi filmlerinden tanıdığımız, ünlü ingiliz oyuncu Simon Pegg yer alıyor. Filmde Simon Pegg’e; Teresa Palmer, Alice Braga, Steve Le Marquand, Sullivan Stapleton ve Luke Hemsworth gibi oyuncular eşlik ediyor.

Aksiyon – Komedi türünde olan filmde, işlenen bir cinayetin 3 farklı yönü izleyiciye gösterilecek. Film, eğlenceli olmasının yanı sıra ürkütücü bir atmosfere sahip olmasıyla da, kara – komedi unsurlarını içinde barındıracak. Filmin senaryosu ise, James McFarland’a ait.

İlk olarak 6 Eylül 2014 tarihinde “Toronto Uluslararası Film Festivali” ‘nde gösterilen film, daha sonra 3 Ekim 2014 tarihinde Güney Kore’de düzenlenen “Busan Uluslarası Film Festivali” ‘nde izleyicilerle buluştu. 18 Ekim 2014 tarihinde “Londra Film Festivali” ‘nde gösterilen film, 28 Kasım 2014 tarihinde Avustralya’da vizyona girdi.

Şu ana kadar gişede sadece 25 bin dolar kazanabilen film, Amerika’da sadece 16 sinemada gösterime girebildi. Ülkemizde 3 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin Türkçe ismi ise henüz belli değil. Filmin resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE