Kate Winslet, Avatar’ın İkinci Filminde Oynayacak

James Cameron, yeni filminin kadrosuna Kate Winslet'i dahil ettiklerini açıkladı.

Avatar 2, en çok beklenen filmlerden biri olabilir. Çekimleri yeni başlayan filmin hakkında henüz pek bir şey bilmiyoruz. Dolasıyla film hakkında çıkan ufacık bir haberi bile merakla okuyoruz. Bu seferki sevindirici haber de, James Cameron’dan geldi.

Deadline’a röportaj veren yönetmen, Oscar’lı oyuncu Kate Winslet’i Avatar 2’de izleyeceğimizi söyledi. James Cameron bu haberi şu sözleri ile paylaştı: “Kate ve ben kariyerimin en önemli işlerinden biri olan Titanik’teki ortak çalışmamızın ardından, neredeyse 20 yıldır yeniden ortak bir iş yapmak istiyorduk. Onun canlandıracağı Ronal karakterini beyaz perdeye taşımak için çok heyecanlıyım.” Ünlü yönetmen bu sözleri ile, bizleri de heyecanlandırmayı başardı.

Titanik’in büyük başarısından sonra yine bir Cameron filminde, yine Winslet’i izlemek, eminiz ki herkes için güzel bir tecrübe olacaktır. Kate Winslet’in canlandıracağı Ronal karakteri hakkında maalesef bir bilgi yok. Ancak tahminler, Ronal’ın Na’vi ırkından olabileceği yönünde. Tabii “Ronal” ismi dolayısıyla bu tahminlerin yapıldığını söyleyebiliriz.

Avatar 2’nin 18 Aralık 2020’de gösterime gireceğini de belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE