Kale Savaşı (Castle Clash) İçin Lav Adası Videosu Yayımlandı

IGG’nin dünyaca sevilen mobil oyunu Kale Savaşı (Castle Clash) için resmi Youtube kanalında yeni bir video yayımlandı.

Lav Adası 2’ye, evrimleşmiş 4 bal kabağı düküne (Pumkin Duke) sahip olan takımlarla saldırılırken, Boss’lar oldukça kısa bir sürede alt ediliyorlar. Boss’u kitleyen ve 60K HP vuran takımlar hiç takılmadan Lav Adası 2’yi tamamlıyorlar. Videoya haberin sonunda göz atabilirsiniz.

Fırtına Mesa’ların kullanıcılara oldukça kolay gelmesi sonrası, Lav Adası tarzı bir Boss savaşının oyuna dâhil edilmesi uzun zamandan beri isteniyordu. Lav Adası 1’i geçebilenler Yeşil (4 mor kitap + sıradan kahraman kartı), Mavi (7 mor kitap + elit kahraman kartı) ve Mor (3 kahverengi kitap + elit kahraman kartı) çantalarından birini kazanırken ayrıca 200 Merit’inde sahibi oluyorlar. Bu ödüller kullanıcılar tarafından çok tatmin edici bulunmazken, Lav Adası 1 yerinde, Fırtına Mesa 4’ü tamamlamanın daha akıllıca olacağı düşünülüyor. Öte yandan, Lav Adası 2, 3 ve 4’ün zorluk derecesi oldukça yüksek olurken, ödüllerinin de o düzeyde cazip olduğunu belirtelim.

Kale Savaşı’nın (Castle Clash) resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamada, kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda daha fazla içerik videosu yayımlanabileceği açıklandı.

[youtube id=”yyeVNjvUCC0″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE