Kaan Kural, League of Legends Maçı Anlattı

Basketbol yorumcusu ve TV programcısı Kaan Kural, League of Legends (LoL) maçlarını sunmaya başladı.

E-Spor’un, dünyada her geçen gün daha geniş bir izleyici kitlesine hitap etmesinin ardından, ülkemizde de geliştiğini görmek, Turkgamer olarak bizleri mutlu ediyor.

Kaan Kural’ın, LoL TV’de maçlarını sunmaya başlamasıyla daha da renklenen LoL maçları seyir keyfini daha da arttırıyor. Kaan Kural, bugün, saat 18:00’de Fnatic ve H2K arasında olan ilk LoL maçını Twitch üzerinden sundu. Kaan Kural’ın Robert Kolej ve Boğaziçi Uluslar arası İlişkiler bölümü mezun olduğunu da ara not olarak düşelim.

Hatırlarsanız, yakın zamanda Riot Games’in düzenlediği ‘’Türk League of Legends’’ Şampiyonası 2015 Kış sezonunu, Beşiktaş e-Spor takımı kazanmıştı. 4 Nisan 2015’de, Wolkswagen Arena’da yapılan final maçı yaklaşık 5.000 izleyici tarafından izlenmiş ve siyah beyazlı ekip, rakibi ‘’Dark Passage’’ ı 3 – 0 gibi net bir skorla yenmeyi başarmıştı.

Bu arada, Türkiye’de spor kulüpleri arasında ilk resmi e-Spor takımını kuranın Beşiktaş olduğunu da hatırlatalım. Diğer spor kulüplerinin de bu konuda adım atmasını bekliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE