Just Cause 3’ün Performansı İçin Bazı Olumsuz Yorumlar

Bugün itibarıyla, PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle piyasaya çıkacak olan Just Cause 3’ün performansı için bazı olumsuz yorumlar yapıldı.

Eurogamer.Net sitesi, oyunun konsol sürümleri üzerinde yaptığı testlerle bazı ilginç noktalara dikkat çekiyor. PlayStation 4’de 1080p, Xbox One’da ise 900p çözünürlükte çalışan Just Cause 3’ün görüntü kalitesinin birçok konuda benzerlik gösterdiği ve PC’ye yakın bir performans sergilediği belirtiliyor. Öte yandan, PS4’ün grafik konusunda Xbox One’a nazaran daha canlı renklere sahip olduğu altı çizilen bir başka detay.

Her iki konsol sürümü de 30 fps’de çalışma hedefiyle piyasaya gelirken, oyunun genelinde bu rakama ulaşılsa da bazı yerlerde Xbox One’da 20 fps, PS4’de ise 24 fps düzeyleri gözlemlendi. Özellikle savaş ve aksiyon anlarında fps kaybı yaşanırken bu konuda da galibin PS4 olduğunu söyleniyor.

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve yapımcılığını Square Enix’in yaptığı Just Cause 3’de, Akdeniz’deki bir adada aksiyon dolu bir macera oyun severleri bekliyor. Geliştirici daha önce yaptığı açıklamalarda birçok modun dâhil edileceğini ve kullanıcılara kendi modlarını yaratabilme özgürlüğü bırakılacağını söylemişti. Serinin son oyunu olan Just Cause 2’nin 2010’da piyasaya çıktığını son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE