Just Cause 3’ün İlk Oyun Oynayış Videosu Haftaya Geliyor

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve serinin 3. oyunu olan ‘’Just Cause 3’’ için ilk oyun oynayış videosunun 28 Nisan 2015, Salı günü yayımlanacağı duyuruldu.  

Diktatör Di Ravello’nın kontrolünde bulunan Akdeniz’deki hayali bir ada da geçecek olan macerada, birçok zorlu görev sizleri bekliyor olacak. Bu arada, serinin bir önceki oyunu olan ‘’Just Cause 2’’nin 2010 yılına piyasaya çıktığını da hatırlatalım.

Kendinizi sanki bir sinema filmindeymiş gibi hissedeceğiniz aksiyon – macera türündeki oyun için daha öncesinde birkaç tane fragman yayımlanmıştı. Hayranları tarafından uzun zamandır beklenen bu oyun oynayış videosunun, lansman öncesi heyecanı daha da artacağını düşünüyoruz.

Öte yandan, oyunun direktörü Roland Lesterlin yaptığı açıklama da, ‘’Just Cause 3’’ü kullanıcılarını şaşırtacak kadar iddialı bir duruma getirmeden oyun oynayış videosu yayımlamayacaklarını söylemişti. Sanırız, oyunun yapımı için yolun büyük bir kısmı alınmış durumda ve lansmana doğru hızla ilerliyoruz.

Square Enix’in yayımcısı olduğu, Just Cause 3, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle 2015’in tatil sezonu içerisinde oyun severlerle buluşması bekleniyor. Bazı kaynaklara göre, piyasaya çıkışının 2015’in sonlarına doğru sarkabileceği söyleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE