Just Cause 3 Konsol Sürümlerinde Çözünürlük Farklı Olacak

Aksiyon, macera oyunu Just Cause 3’ün konsol sürümlerinin farklı çözünürlükte çalışacağı bilgisi aktarıldı.

Avalanche Studios’un oyun direktörü olan Roland Lesterlin GamingBolt sitesine yaptığı açıklamada, Just Cause 3’ün PlayStation 4’de 1080p, Xbox One’da ise 900p çözünürlükte çalışacağını belirtti. Oyun içi dinamikler ve tasarım konusunda çok yoğun emek harcandığının altını çizen Lesterlin, oyun severlerin her iki platformda çok keyif alacaklarını söyledi. Xbox One’da birçok oyun 1080p’de çalışabiliyor olmasına rağmen bu açıklama oyun severlerin biraz üzmüş durumda.

Oyuncuların kendilerini bir aksiyon, macera filminin ana karakteri gibi hissedecekleri Just Cause 3’de Akdeniz’deki hayali bir adada zorlu bir macera oyun severleri bekleyecek. Serinin bir önceki oyunu olan Just Cause 2, 2010 senesinde piyasaya çıkmıştı. Yeni oyunun geliştirme süreci uzun zamandır takip ediliyor ve lansmanı büyük bir sabırsızlıkla bekleniyordu. Daha önce yapılan açıklamalarda oyuna birçok değişik modun dâhil edilmesi için çalışmaların yapıldığı söylenmişti.

Yayımcılığını Square Enix’in yaptığı Just Cause 3, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle 1 Aralık 2015’de oyun severlerin ilgisine sunulacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE