John Wick 2 Filmine Oscarlı Oyuncu Geliyor

2014 yapımı filmlerin içinde yer alan ve 28 Kasım 2014 tarihinde beyazperde de yer alan ‘John Wick’ filminin devamı ‘John Wick 2’ nin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Başrollerinde Matrix serisi ile karşımıza çıkan ve hafızalara kazınan başarılı oyuncu Keanu Reeves’in yer aldığı ve yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi devam filminde de Chad Stahelski ve David Leitch oturacağı ‘John Wick 2’ filmi hakkında haberler gelmeye başladı. İlk film ile dünya çapında 78 milyon dolar hasılat elde ederken, filmin devamının geleceğini Keanu Reeves yaptığı açıklamada belirtmişti. Oyuncu kadrosu merak edilen serinin devam filminde bir isim belli oldu. “Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi) “,  “Selma (Özgürlük Yürüyüşü) “, “Run All Night (Gece Takibi)” gibi filmlerde rol alan Oscarlı oyuncu Common filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu filmin kötü adamı olacak.

İlk filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves’e eşlik eden ‘Game of Thrones’ dizisinin oyuncularından Alfie Allen, “The Grand Budapest Hotel (Büyük Budapeşte Oteli)”, ‘’Spider Man (Örümcek Adam)’’, “A Most Wanted Man (İnsan Avı)” gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Willem Dafoe, güzel oyuncu Adrianne Palicki’in ikinci filmde de oyuncu kadrosunda olup olmayacağı merak konusu iken ilk filmde rol alan ve otel Continental’ın sahibi Winston’u canlandıran başarılı oyuncu Ian McShane tekrar aynı rolde karşımızda olacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Sonbaharda çekimleri başlanması beklenen ‘John Wick 2’ filminin konusu bu defa mafya babasının hedefinde olan John’un maceralarını kapsayacak. Eski bir tetikçi olan John, eski hayatını geride bırakıp aşık olduğu kadınla evlenmiş ve yeni bir sayfa açtığını sanmıştı ilk filmi. Ama geçmişi peşinden gelen John’un bu defa mafya babası peşindedir ve macera dolu hikaye devam etmektedir.

John Wick 2 filminin, 2016 kışında vizyona girmesi bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE