Jessica Jones 20 Kasım’da Geliyor

Yeni sezon dizilerinden biri olan ve oldukça umut vaat eden dizi Jessica Jones, televizyon ekranları için gün sayıyor.

20 Kasım’da bekleyişin son bulacağı dizini yeni posteri de yayımlandı. Netflix’de ekrana gelecek dizi, tanıtım fragmanı ile oldukça ilgi çeken yeni dizilerin arasında yer almaktaydı. Başrollerinde ‘’Big Eyes (Büyük Gözler)’’, “Confessions of a Shopaholic (Bir Alışveriş koliğin İtirafları)’’filmlerinden tanıdığımız güzel oyuncu Krysten Ritter, sevilen dizi Doctor Who’da karşımıza çıkan David Tennant, Criminal Mind, American Horror Story dizilerinden tanıdığımız Mike Colter ve Matrix filmi ile akıllarda kalan güzel oyuncu Carrie-Anne Moss yer alıyor.

Dizinin senaristliğini The O.C, Dexter, Red Window gibi dizilerin yazarlarından Melissa Rosenberg kaleme alıyor. Yaşanan bir kimyasal sızıntı sonucu bu sızıntıya maruz kalan ve insanüstü güçlere sahip olan bir kadının hikayesini anlatacak olan Jessica Jones, başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson gibi isimlerin yer aldığı Daredevil dizisinin kardeş dizisi olarak televizyon ekranlarında yer alacak. Jessica Jones karakterini Krysten Ritter canlandıracakken dizinin kötü adamı David Tennant olacak.

Şimdiden oldukça merak edilen Jessica Jones 20 Kasım’da seyircisiyle buluşacak. Netflix’te yayınlanacak olan dizinin bütün bir sezonunu, tek günde izlemek de mümkün olacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE