Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon Aynı Dizide Buluşacak

Jennifer Aniston, yıllar sonra televizyon ekranına dönecek; hem de Reese Witherspoon ile birlikte. İki ünlü oyuncu, bir sitcom dizisinde oynayacak.

Dizi hakkında henüz çok fazla açıklama yapılmadı. Türü komedi olan dizinin, New York medyasındaki sabah proglamlarını konu alacağı biliniyor. Dizinin orijinal fikri, Michael Ellenberg’e ait. Dizinin senaryosu ise Jay Carson tarafından hazırlanacak. Sitcomların bu kadar popüler ve başarılı olduğu günlerde, kanalların da bu yeni dizi için birbirleriyle yarışa girmiş olmaları çok normal gözüküyor. Zira bu yeni dizi turar mı tutmaz mı ya da ne kadar başarılı olur bilinmez ancak başroldeki iki ismi sayesinde, bu dizinin herkesi heyecanlandırmayı başardığını söyeleyebiliriz.

Jennifer Aniston, bildiğiniz üzere yıllar önce Friends dizisi ile çok büyük çıkış yapmıştı. Hala çoğumuzun onu, Rachel olarak gördüğüne ve bu şekilde sevdiğine eminim. Friends’in finalinin üzerinden tam 13 yıl geçtiğini de hatırlatalım. Maalesef bu süre içinde Aniston’u başka dizi projelerinde görme fırsatımız olmadı. Bu yeni dizinin de, onu özleyen herkese ilaç gibi geleceğine eminiz. Reese Witherspoon’ın da döneminin başarılı “sarışın”ı olduğunu biliyoruz ancak Witherspoon şu sıralar, Big Little Lies ile de adından çokça söz ettiriyordu.

Bu iki başarılı ve güzel oyuncunun bir arada olacağı bu yeni sitcomu, hepimizin merakla beklediğine eminim. Umarım yakında dizi ile ilgili yeni haberler alabiliriz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE