Jaws of Hakkon DLC’si PS3, PS4 ve Xbox 360’a Mayıs’ta Geliyor

Oyunun geliştiricisi Bioware, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama da, ‘’Dragon Age: Inquisition’’a gelecek olan ilk genişleme paketi ‘’Jaws of Hakkon’’ ın Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 sürümleri için Mayıs 2015 çıkacağını duyurdu.

Söz konusu DLC, Xbox One ve PC’ler için geçen hafta çıkmıştı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bioware, Microsoft ile Dragon Age: Inquisition’ın dağıtımını yapan Electronic Arts arasında özel bir anlaşma olmasından ötürü, Xbox One’a öncelik verildiğini söylerken, öte yandan oyun severlerin tepkisine sebep olmasından ötürü endişeli olduklarını dile getirdi. DLC’nin, PlayStation’lara 2 ay geç gelecek olmasını biz de çok hoş karşılamıyoruz, açıkçası.

Geçen hafta fragmanı paylaşılan DLC’ de başta yeni başarımlar olmak üzere yeni silahlar, zırhlar, düşmanlar gibi birçok yenilik oyuna dâhil edilmiş durumda.

Bu sene, DICE oyun ödülleri, SXSW Festivali ve daha birçok yarışma da ‘’Yılın En İyi Oyunu’’ ödüllerini silip süpüren ‘’Dragon Age: Inquision’’ Bioware’in şu ana kadar en iyi çıkış yapan oyunu.

21 Kasım 2014’de piyasaya çıkan, Role Playing Game ve Third Person Shooter türündeki aksiyon / macera oyununun dağıtımı ‘’Electronic Arts’’ tarafından yürütülüyor.

[youtube id=”LwIPATzk9fI”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE