Jason Voorhees, Mortal Kombat X’e Geliyor

Warner Bros’un yayımcısı olduğu ‘’Mortal Kombat X’’ e, 13. Cuma’nın maskeli katili ‘’Jason’’ın bugün itibarıyla dâhil edileceği açıklandı.

30$’lık ‘’Mortal Kombat X Kombat Pack’’ e sahip olanlar, 5 Mayıs itibarıyla ‘’Jason’’ la oynayabilecekten, aksi takdirde 12 Mayıs’ta 8$’a bu paketi satın alabileceksiniz. Jason Voorhees isteyenlere ‘’Horror Pack’’ ile gelirken, 3 adet korku temalı skin de (Vampiress Mileena, Kraken Reptil, Pharaoh Ermac) Mortal Kombat X’e ilave edilmiş olacak. Öte yandan, 12 Mayıs sonrasından isterseniz ‘’Jason’’ ı ayrı olarak 5$’a, skinleri ise 4$’a satın alabileceksiniz.

14 Nisan 2015 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve iOS’lar için çıkan ‘’Mortal Kombat X’’, oyunun 23 yıllık geçmişindeki en hızlı çıkışını yapmış ve satış listelerinde liderliğe oturmayı başarmıştı. Öte yandan, oyunun Android sürümü de bugün itibarıyla çıkmış bulunuyor. Üstte bahsettiğimiz oyunun versiyonlarının geliştirilmesi ‘’NetherRealm Studios’’ tarafından yürütülmüştü. Eski nesil konsolların (PlayStation 3 ve Xbox 360) yapımı Amerika’lı indie oyun stüdyosu ‘’High Voltage’’ tarafından üstenilmişti, son olarak lansman tarihinin 31 Ağustos 2015 olacağı açıklanmıştı.

Mortal Kombat X için çok yoğun ve başarılı bir tanıtım kampanyası yapılmış, Twitch canlı yayınlarıyla tüm gelişmeler etap etap, oyun severlere tanıtılmıştı. Şu an için piyasada bulunan diğer dövüş oyunlarından ayrıştığını düşündüğümüz oyun, özellikle kaliteli ve gerçekçi grafikleriyle ön plana çıkıyor.

Aşağıda, ‘’ Jason Voorhees’’ için yayımlanan tanıtım videosunu ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”GDkJT47MGaI”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE