J.K. Rowling, Fantastic Beasts’in 5 Film Olacağını Söyledi

J. K. Rowling, Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar adlı kitabından uyarlayarak senaryosunu yazdığı filmin, 5 filmlik bir seri olacağını söyledi.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi her ne kadar, Harry Potter serisinin devamı gibi gözükse de aslında bambaşka bir zamanda, bambaşka bir hikâyeyi anlatacak. Harry Potter hayranları için, farklı karakterlerle de olsa, o büyülü dünyayı tekrar izleme fırsatı oldukça önemli. Fragmanı çıktığından beri, herkesin merakla beklediği film Fantastic Beasts and Where to Find Them ile ilgili J. K. Rowling resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bu duyurusu ile de Fantastic Beasts’in 5 filmlik bir seri olacağını söyledi.

Harry Potter hayranları, sadece tek bir film için heyecanlanıren, sırada bekleyen dört filmin daha olmasının herkesi sevindirdiğini söyleyebiliriz. Bu filmin uyarlandığı kitabın, Harry Potter kitapları gibi olmadığını da belirtelim. Harry Potter serisi sırasında, Harry’nin derste okuduğu kitaplardan biri olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Harry Potter hayranlarının da okuyabilmesi için J. K. Rowling tarafından, 42 sayfalık bir kitap olarak yayımlanmıştı. Zamanında çok fazla önemsenmeyen bu küçük kitap, şimdi beş filmlik bir seriye altyapı oluşturduğu için Harry Potter hayranlarının bu filmleri merakla beklediğini söyleyebiliriz.

Yönetmenliğini David Yates’in yaptığı, senaryosunu da J. K. Rowling’in yazdığı film Fantastic Beasts and Where to Find Them, 18 Kasım’da vizyona girecek.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE