Instagram’a Yeni Özellikler Eklendi

Instagram'ın masaüstü versiyonuna, iki yeni özellik eklendi. 

Instagram’ı masaüstünde kullanmayı sevenler bilir; oradan yapabileceğiniz şey sadece diğer hayatları izlemektir. Masaüstünden bir şey paylaşılamıyor oluşu, birçok kişinin hoşlanmadığı bir özellikti. Fakat bundan sonra, Instagram’a masaüstünden hikaye eklemek mümkün olacak.

Instagram’ın masaüstü versiyonu için getirdiği yeni özelliklerin bir tanesi; masaüstünden hikaye paylaşımını açmış olması. Artık masaüstünde Instagram akışının sol üst köşesindeki kamera ikonuna tıklayarak, kütüphaneden görsel seçip hikaye olarak paylaşabileceksiniz. Ayrıca hikayelerinize metin ekleyebilecek ve metin rengini de değiştirebileceksiniz.

Instagram’ın masaüstü uygulamasına eklenen bir diğer özellik ise, artık gönderileri kaydedebilecek olmanız. Masaüstünde Instagram kullanırken, beğendiğiniz gönderileri kaydedebilecek ve sayfanın sağ üst köşesindeki yer işaretleri ikonundan bu gönderileri tekrar görebileceksiniz.

Bu özelliklerin, kesin olarak birkaç hafta içinde herkesin kullanımına açılacağını da belirtelim.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE