Indie Oyun ‘’Toren’’ 12 Mayıs 2015’de Piyasada

Toren

Brezilyalı Indie oyun stüdyosu ‘’Swordtales’’ in uzun zamandır çıkması beklenen macera oyunu ‘’Toren’’ in 12 Mayıs 2015’de piyasaya çıkacağı duyuruldu.

Kendine ait bir ekosistemi olan, devasal bir kule de geçen oyun da, puzzle’ları çözerek bulunduğunuz tehlikeli ortamda ilerlemeye çalışacaksınız. Brezilya kültüründen bir karakter olan ‘’Moonchild’’ ı kontrol edeceğiniz oyunda, ayrıca süre geçtikte kahramanın çocukluktan yetişkinliğe geçişine şahit olacaksınız. Bu büyük kule de yalnız kalmış ‘’Moonlight’’ yaşı ilerledikçe yeni güçler kazanacak ve sis perdesi yavaş yavaş aralanacak. Değişik bir fantezi dünyasına oyun severleri davet eden ‘’Swordtales’’ bu son oyununun, biraz şiddet içerdiğini de belirtmekte fayda var.

Oyunun PC sürümünü Steam üzerinden ön siparişle şu an için %10 indirimle 16.20TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca indirimin yanında, oyun için özel bestelenen soundtrack albümünün de hediye olarak verileceğini belirtelim. Toren, oyun konsolları arasında sadece PlayStation 4’ler için gelecek. PC sürümü için ortalama sistem gereksinimlerine ihtiyaç olan oyunun Hard diskiniz de 3GB yer kaplayacağını da söyleyelim.

Oyun, grafik ve hikayesinin başarısından dolayı toplam 3 farklı ödüle sahip. Brasil Game Show, Independent Game Festival ve İndiePub yarışmalarından ödül kazanan oyun, indie oyun meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Oyun için yayımlanan tanıtım videosuna aşağıda göz atabilirisiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE