İndie Oyun ‘’Overfall’’ Steam’den Yeşil Işık Aldı

İstanbul’daki ofislerinde çalışmalarını sürdüren Türk indie oyun stüdyosu Pera Games’in ilk oyunu ‘’Overfall’’ Steam’den yeşil ışık almayı başardı.

Bulut Karakaya, İbrahim Yıldırım ve Emre Öztemir’in ortak oldukları stüdyo, Overfall için hem bir Kickstarter bağış kampanyası, hem de Steam Greenlight süreçlerini başlatmışlardı.

Dünyadan birçok oyun sever tarafından Steam’de desteklenen ve oldukça olumlu yorumlar alan oyun için bağış kampanyası da oldukça başarılı gidiyor. 65K dolar bir fon arayışında bulunan Pera Games, kampanyanın bitmesine 6 gün kala 903 katılımcıyla 53.533 dolar bağış toplamış durumda. Destek vermek için bu sayfayı http://kck.st/1KfJJPU ziyaret edebilirsiniz

RPG türünde olan oyun, değişik bir fantezi dünyasında geçiyor. 9 değişik karakterden (Elves, Orcs, Dwarves, Goblin, Hollows, Forsaken,  Trolls, Undead, Vorn) birini seçeceğiniz oyunda, 100’den fazla değişik ortam ve 200’den fazla karakter sizleri bekliyor olacak. Geminizle büyük bir maceraya çıkacağınız oyunda, mürettebatınızı siz seçecek, gerekli durumlarda diplomasi yapacak ve yeni yerler keşfedeceksiniz. Turn based diye tabir edilen sıra tabanlı bir dövüş sistemine sahip olan Overfall, özellikle grafik, müzik ve oynanış dinamikleriyle oyun severlerin takdirini toplamış durumda.

İlk etapta PC’ler için yayımlanması planlanan Overfall’un daha sonrasında mobil cihazlara ve oyun konsollarına getirilmesi düşünülüyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE