İki Yeni PS4 Modeli Eylül Ayında Açıklanacak

Sony, eylül ayında yeni standart PS4 modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda güçlendirilmiş yeni bir PS4 de yolda.

Sony’nin düzenlediği Playstation organizasyonu 7 eylülde yapılacak. Şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Yani bu haberler spekülasyon da olabilir ancak yakın kaynaklar bu konunun gerçekliği ile ilgili oldukça iddialı.

Sony, emmuz ayında, kod adı Neo olan daha güçlü bir Playstation 4 üzerinde çalıştıklarını onaylamıştı. Andrew House –Sony’nin CEO’su- yaptığı açıklamada yeni konsolun geliştirilmiş görüntü kalitesine ve 4K çözünürlüğü destekleyeceğini belirtmişti. Ayrıca, fiyatının daha yüksek olacağını da onayladı.

Henüz, Sony, Neo hakkında yeni detaylar vermedi. Bununla birlikte, Sony’nin organizasyonu, 15 eylülde gerçekleşecek Tokyo Game Show’dan tam bir hafta önce. Analizciler, yeni konsolun, Tokyo’daki organizasyondan önce ya da organizasyon süresince piyasaya sürülebileceğini düşünüyor.

Bütün PS4 oyunları, yeni çıkacak PS4 Neo ve diğer konsolda da oynanabilecek. Sony, geliştirici şirketler için biraz küçük ama başarılabilecek bir çabayla oyunlarını tüm konsollara uyarlayabileceğini söyledi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE