Hunt: Showdown PS4’e Geliyor

Crytek ciddi başarı yakalayan yapımlara sahip bir oyun firması olarak tanınıyor. Firmadan çıkan HuntShowdown da başarılı yapımlardan biri olarak kabul ediliyor. Steam’de 2018 yılının şubat ayında erken erişime giren oyun, 2019’un mart ayında da Xbox Game Preview’a eklenmişti. Her iki verisyonun da tam halinin çıkışı geçen yılın sonlarında olmuştu. 

Oyun şimdi de PlayStation 4’e geliyor. Üstelik oyun PlayStation kullanıcılarıyla diğer platformlardan oynayan kişilerin de karşılıklı eşleşebilmesine izin verecek. 

Oyun, PlayStation 4 platformuna 18 Şubat’ta gelecek. Oyun ilk aşamada yalnızca PlayStation oyuncularının kendi aralarında oynayabileceği bir yapıya sahip olacak. Daha sonra gelecek güncellemeler ile her oyuncu birbirine karşı oynayabilecek. 

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE