Hugh Jackman’ı Yine Wolverine Rolünde İzleyebiliriz

Hugh Jackman, tekrar Wolverine olarak geri dönmek istediğini söyledi. 

Sebastian Stan, bu konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Sebastian Stan’ı, Marvel Sinematik Evreninde Winter Soldier rolünden tanıdığımızı da belirtelim. Stan, Ace Comic Con’da Hugh Jackman’ın yanında oturma fırsatı yakalayabildi. Böyle bir durumda da hepimizin ilk yapacağı şeyi yaptı; Hugh Jackman’a onu tekrar Wolverine rolünde izleyip izleyemeyeceğimizi sordu.

Hugh jackman ise bu soruya bizleri merakta bırakacak şekilde, sadece “belki” diyerek yanıt verdi. Sebastian Stan bu konu ile ilgili ayrıca şunları da söyledi; “Ona sordum çünkü sürekli Logan filminin onun Wolverine ile son filmi olup olmadığını merak etmişimdir. Bana bunun kafasını kurcaladığını ve kesinlikle geri dönmeyi bir ihtimal olarak düşündüğünü söyledi.”

Hugh Jackman da geçtiğimiz ay Disney’in Fox ile anlaşmasından sonra, benzer bir soruya cevap verdi. “17 yıl boyunca Iron Man, Hulk ve Wolverine’i birlikte görmek isterdim. Hatta, ne zaman bir Avengers filmi izlesem Wolverine’i onların arasında görebiliyordum.Tabi her seferinde kendime ‘Nasıl olsa böyle bir şey olmayacak’ diyordum. Haberlerde anlaşmayı duyduğum zaman ise ‘Bir dakika!” dedim. Ama, maalesef o gemi benim için kalktı. Başka bir Wolverine’i orada görmek için sabırsızlanıyorum.” diyen Hugh Jackman’ın, akıllarda soru işareti bıraktığı bir gerçek. Bakalım başarılı oyuncuyu, tekrar o eski rolünde izleyebilecek miyiz, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE