HTC Vive’ın Dünya Satış Fiyatları Açıklandı

Geçtiğimiz hafta çıkış tarihi ve Amerika satış fiyatı duyurulan HTC Vive’ın diğer ülkelerde hangi fiyat etiketiyle satılacağı açıklandı.

htc-vive-fiyatlar

HTC Vive bundle’nın Avrupa satış fiyatı 899 Euro olarak belirlenirken, İngiltere’de ise 689 Sterline satışa sunulacak, ayrıca bu fiyatlara tüm vergilerin dâhil olduğunu hatırlatalım. Öte yandan, Amerika için açıklanan 799 dolar fiyatın üzerine vergilerin ekleneceğini belirtelim. Ek olarak, hesaba kargo ücretlerinin eklenmesi gerekirken, tüm maliyetler alt alta konulduğunda kullanıcıların küçük bir servet harcamaları gerekiyor. Ayrıca, cihazla gerçek bir VR tecrübesi yaşayabilmek için üst düzey bir PC donanımına ihtiyaç duyuluyor.

Ön siparişi 29 Şubat, Pazartesi saat 13.00 (Türkiye Saati) itibarıyla verilecek olan HTC Vive, 1 Nisan’dan itibaren kullanıcılara yollanmaya başlayacak. Söz konusu bundle’da VR gözlüğe ek olarak, Job Simulator: The 2050 Archives, Fantastic Contraption oyunları, 2 adet Steam VR wifi kumandası ve 2 adet lazer istasyon yer alacak.

Pazarın bir diğer iddialı ürünü olan Oculus Rift 28 Mart’ta piyasaya çıkarken satış fiyatı 599 dolar olarak belirlenmişti. Şu an için herkes, Sony’nin PlayStation 4 konsoluna özel olarak geliştirdiği PSVR’ın lansman detaylarını bekliyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE