Hitman’in Son Bölümü Hakkında Açıklamalar Yapıldı

Dünyaca ünlü Hitman oyununun geliştirici şirketi IO Interactive önceki açıklamalarında PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanan oyunun 3 sezon olacağını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde GameSpot ile röportaj yapan oyun senaristi Michael Vogt oyun hakkında açıklamalar yaptı.

Michael Vogt “Birinci sezonun sonuna gelindiğinde her şey daha yeni başlayacak. Uzun sezonlarca sürecek, hırslı bir olay örgüsü yaratmak istedik. Eski oyunlarda, hedef her zaman en ilginç karakterlerdi ama onları öldürmeniz ve bir diğerine geçmeniz gerekiyordu. Artık, daha uzun süre hayatta kalacak yeni karakterler eklemek istedik.”

“Hikâye şu an daha çok yeni. 1. sezon sadece bir başlangıç. Bütün karakterleri, ikilemleri, hileleri biliyorsunuz, ama hepsi yeni başlıyor.”

 “Ajan 47 olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmelisiniz. Dünyadaki en iyi suikastçisiniz, ülkeden ülkeye gezip, zengin ya da fakir her tür insanı öldürüyorsunuz. Ve sıradan bir Salı günü, Ajan 47 olmak nasıl bir şey bunu hissediyorsunuz.”

“Geçmişte geçen olaylar, ana hikâyeyi oluşturuyor. Ana hikâye bir süre sonra arka planda kalmaya başlıyor ve yalnızca ana karakterleri tanımaya başladığımızda ortaya çıkan sahneleri görüyoruz. Ve birinci sezonun sonuna doğru, hikâyenin içine giriyoruz.”

Hitman’in son bölümü “Freedom Fighters” birkaç gün önce çıktı. Bölüm Colorado’da geçiyor ve söylenene göre en zor görevlerden birini başarmanız gerekecek.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE