Hitman 1.Sezon Final Bölümü Çıkış Tarihi

Square Enix, Hitman’in 1. Sezon final bölümünün 31 ekim’de çıkacağını ve olayların Japonya’nın, Hokkaido şehrinde geçeceğini duyurdu.

Ajan 47’nin görevi “Situs Inversus” adını almış ve tanıma göre oyuncuların hem ana hikayeyi hemde oynanışı öğreneceği bir görev.

“Hokkaido bölgesinde olaylar GAMA özel hastanesi ve tatil yerinde kurulu.” Diyor Square Enix yapılan basın toplantısında. “Bu özel bölgeler, Japon modası ve teknolojisiyle düzenlenmiş yerler. Kendi Zen bahçeleri, organik suşi restaurantı ve geleneksel Japon ılıcası mevcut. Ajan 47, bu heyecanı zirveye ulaşmış sezon finalinde iki hedefe odaklanmalı.”

Fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

[youtube id=”IubpE54v03U”]

IO Interactive, önceki açıklamalarında planlarının Hitman’i üç sezon şeklinde PS4, Xbox One ve PC üzerinde yayınlayacaklarını söylemişti.

“Uzun sezonlarca sürecek, hırslı bir olay örgüsü yaratmak istedik. Eski oyunlarda, hedef her zaman en ilginç karakterlerdi ama onları öldürmeniz ve bir diğerine geçmeniz gerekiyordu. Artık, daha uzun süre hayatta kalacak yeni karakterler eklemek istedik.” Oyun yazarı Michael Vogt sözlerine şöyle devam etti:

“Hikaye şuan daha çok yeni. 1. Sezon sadece bir başlangıç. Bütün karakterleri, ikilemleri, hileleri biliyorsunuz, ama hepsi yeni başlıyor.”

Hitman’in ilk sezonunun full versiyonu 60$ fiyatla Ocak ayında satışa çıkacak.

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE