Hex Invitational Finali Bu Hafta Sonu

Rol yapma, kart ve strateji oyunu ‘Hex: Shards of Fate’ için düzenlenen uluslararası turnuvanın finali bu hafta sonu gerçekleştirilecek.

ABD, Kaliforniya’da yer alan esports arena’da final maçları düzenlenirken ayrıca etkinlik Twitch üzerinden canlı yayında izlenebilecek. HEX Invitational Turnuvası finaline, Avrupa, Rusya ve ABD’de düzenlenen ön eleme turlarını geçmiş en iyi 12 oyuncu katılırken, turnuvanın şampiyonu 100 bin dolarlık para ödülünün sahibi olacak. 5 – 6 Mart hafta sonu düzenlenecek olan final maçları Türkiye saatiyle 20.30 – 02.30 (Cumartesi) ve 20.30 – 04.00 (Pazar) arasında Twitch üzerinden yayımlanacak.

Ekim 2013’de KickStarter’da topladığı 2.3 milyon dolarla geliştirme çalışmaları tamamlanan HEX: Shards of Fate, Mayıs 2015’de piyasaya PC, iOS ve Android sürümleriyle çıkmıştı. Hex’in KickStarter’da en çok fon toplayan 11. oyun olduğunu ayrıca belirtelim. Çevrimiçi rol yapma (MMO: massively multiplayer online) ve TCG (trading card game) türlerinin bir karışımı olan oyunun geliştiricisi Cryptozoic Entertainment olurken, yayımcılığını Gameforge üstlenmiş durumda. Oyun severler bu sevilen iki türün birleştirilmesinin oynanışı çok daha zevkli bir hale getirdiğini düşünüyorlar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE