Heroes of the Storm’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Heroes of the Storm

Blizzard Entertainment’ın hem yayımcısı hem de geliştiricisi olduğu ‘’Heroes of the Storm’’ un 2 Haziran 2015’de piyasaya çıkacağını resmi olarak duyuruldu.

Oyunun PC sürümü açık Beta’sı 19 Mayıs 2015 tarihinden itibaren oyun severlerin ilgisine sunulacak. Öte yandan, ‘’Heroes of the Storm’’ un kapalı Beta’sı 13 Ocak 2015’de açılmış ve 9 milyondan fazla kullanıcı tarafından test edilmişti.

Ücretsiz olacak MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türündeki oyun, Blizzard’ın daha önce çıkardığı oyunlardaki (Warcraft, StarCraft, Diablo) karakterleri bir araya toplarken, Co-Op (Kooperatif Oynanış), Quick Match gibi oyun modlarını da içeriyor. Takım oyununun başarılı olmak için esas teşkil ettiği oyun,  hem yeni hem de tecrübeli oyunculara hitap edecek. İlk etapta, 30’ün üzerinde karakter sayısı ve 7 haritayla beraber gelecek oyun için Blizzard, 1 Haziran 2015 tarihinde özel bir canlı yayın da yapacak.

Blizzard’ın geçmişi ve yarattığı efsane oyunlar tartışılmaz ve yeni oyunun detayları bizleri ve oyun severleri oldukça heyecanlandırmış durumda. Oyunun, beklentileri karşılayacağını umuyoruz. Ekteki resmi çıkış fragmanına bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE