Heroes & Generals’a Sovyet Güncellemesi Geldi

‘’IO Interactive’’ ve ‘’Hitman’’ Serilerini geliştiren ekip tarafından, 1997’de kurulan Danimarkalı video oyun firması Reto-Moto’un oyunu ‘’ Heroes & Generals’’ için yeni bir güncelleme yayımlandı.

  1. Dünya Savaşı temalı, strateji ve First Person Shooter oyunu olan ‘’Heroes & Generals’’ a, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nin yanında, ‘’Sovyetler’’ de bu yeni paket ile eklenmiş oldu.

Efsanevi komutan Semyon Timoshenko adıyla anılan bu yeni yama da: Sovyet ordusu, 7 yeni tank (1933 – 1944 yılları arasındaki modelleri ), savaş uçağı (Yakovlev Yak-9D ), birçok silah, paraşütçüler, savaş pilotları, motosikletler, Jipler, uçaksavarlar ve daha birçok şey dâhil edilmiş durumda. Ayrıca oyundaki tüm ülkeler için, silah güncellemeleri ile bazı ayarlamalar ve savaş üniformalarında değişik seçenekler de bu güncellemeyle gelecek.

  1. Dünya Savaşı meraklılarının çok ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu detaylar, oyunu oldukça renklendireceğe benziyor.

Şu ana kadar 4 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan ‘’ Heroes & Generals’’, Steam’in ücretsiz (Free to play ) kategorisinde bulunuyor. Ayrıca oyun, Steam’deki En İyi 10 Free-To-Play listesine de girmiş durumda.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıda yayımlıyoruz.

[youtube id=”9XUcNB2vSdQ” autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE