Heroes Dizisinin Devamı ‘’Heroes Reborn’’ Olarak Geri Geldi

Doğaüstü güçlere sahip olan insanların dünyayı kötülerden kurtarmaya çalıştıkları aksiyon bilimkurgu türündeki ‘’Heroes’’ dizisinin devamı geliyor.

2015’in sonbahar döneminde Amerikan TV kanalı NBC’de yayımlanmaya başlayacak olan ‘’Heroes Reborn’’ 13 bölümlük mini bir seri olacak.

2006 yılında ilk sezonu TV ekranlarıyla buluşan ‘’Heroes’’ büyük ilgi görmüş ve dizinin ilk bölümü 14.3 milyon kişi tarafından izlenmişti. O dönem bilimkurgu türündeki yapım sayısının çok fazla olmadığını da not olarak düşelim.

Toplamda 4 sezon ve 76 bölüm olarak çekilen dizinin son sezonlarında aynı başarıyı yakaladığını söyleyemeyiz. Zaten, reyting sıkıntısı yaşaması sonucu 5. sezonu çekilemeyen dizi, sona erdirilmişti. Bir döneme damgası kısmen vurmuş olduğunu düşündüğümüz bu dizinin devamı, bakalım yeni bir soluk getirmeyi başarabilecek mi?

Doğaüstü güçleri olduğunun zaman içerisinde farkına varan insanlar bir yandan ‘’şirket’’ adı verilen bir organizasyon tarafından yakalanmamaya, öte yandan Sylar isimli Hero avcısı tarafından öldürülmemeye çalışırlar. Dizinin ana teması iyi güçlerle kötü güçlerin savaşı üzerine kurulmuştur. Her ne kadar dizide oldukça yoğun bilimkurgu öğeleri bulunsa da gerçekçi olan taraf hep korunmuş ve dengeli bir yapı oluşturulmuştur.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE