Hello Games, No Man’s Sky’ın Hata Olduğunu Söyledi

Hello Games, resmi hesabından attığı bir tweet ile oyununun bir hata olduğunu söyledi.

Çıktığı günden beri dillerden düşmeyen oyun No Man’s Sky hakkında konuşulanlar bitmek bilmiyor. Oyuncuların bütün şikâyetlerine rağmen bugüne kadar ortaya çıkmayan firma, en sonunda Twitter üzerinden sessizliğini bozdu. Hello Games’in resmi Twitter hesabından attığı bir tweet ile firma, herkesin kafasını karıştırdı.

hello-gamesAttığı tweet ile “No Man’s Sky bir hataydı.” diyen firma, bunun dışında başka bir açıklama yapmadı. Fakat bu tweetten sonra Hello Games’in hesabının gönderileri önce kapatıldı, sonra da bu tweet kaldırıldı.

Hesap hacklendi mi yoksa bunları yazan gerçekten Hello Games miydi, maalesef bilemiyoruz. Bu olay üzerine Polygon ekibi Sean Murray ile e-posta üzerinden iletişim kurdu. Sean Murray’dan gelen cevap ise; o gönderiyi kendisinin paylaştığını söylemesi oldu. Sean Murray, ekipteki başka birinin de o gönderinin kaldırılmasını istediğini belirtti. Bu kişi her kimse, onunla aralarının iyi olmadığını da belirtti.

Oyuncular Hello Games’ten uzun zamandır bir açıklama beklerken, Hello Games’in şimdilik pişmanlığını sadece Twitter üzerinden belirtmesi ve daha sonra bu gönderiyi kaldırması herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Hello Games ya da Sean Murray bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapacak mı, henüz bilmiyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE