Helldivers’da Toplu Katliam: 3 Günde 100 Milyon Ölü

Oyun haberinin başlığını 3. sayfa gazete haberi gibi atmış olsak ta, ‘’PlayStation’lara özel olarak yapılan ‘’Helldivers’’, lansmanı sonrası kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü’’ demeye çalıştık.

PlayStation’ın ürün geliştirme departmanının sorumlusu Scott Rohde, Twitter hesabından attığı mesajla Helldivers’ın oyun severlerle buluşmasını kutlarken aynı zamanda, oyunun çıkışından 3 gün içince 100 milyon fazla düşmanın öldürüldüğünü duyurdu.

İlave olarak ‘’keep up the good work’’, ‘’aynen böyle devam’’ tarzında bir mesaj da yayımladı. Galaksiler arası bir savaşta 3 değişik türe karşı, yaşadığınız gezegeni korumak zorunda olduğunuz bu aksiyon – shooter türü oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, ayrıca 4 kişilik multiplayer co-op modu da bulunuyor.

Arrowhead Game Studios ve Foster City Studios oyun geliştirme firmalarınca yapımı tamamlanan ‘’Helldivers’’, 3 Mart 2015’de PlayStation 3, PlayStation 4 ve PS Vita sürümleriyle piyasa sürülmüştü. Ayrıca, cross-play özelliği sayesinde değişik konsol sahipleri beraber oyunu oynayabiliyorlar.

Oyunun çıkış fragmanına, bu linkten http://bit.ly/1HbUj6 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE