He-Man’in Çekimleri Başlıyor

He-Man filme uyarlanıyor.

He-Man dediğimizde gözümüzün önüne gelen o ünlü çizgi film serisi, beyaz perdeye uyarlanıyor. Filmin çekimleri ise birkaç ay içinde, Nisan ayında, başlayacak.

Bilindiği üzere He-Man 1983 yılında çocuklarla buluşmuştu. 80’lerde, 90’larda çocuk olmuş olanların He-Man’in film versiyonunu hevesle beklediğini söyleyebiliriz. Bu film, Avrupa’nın birden fazla ülkesinde geçecek ve filmin çoğunluğunda Budapeşte’yi göreceğiz. Budapeşte’nin Macaristan’ın başkenti olduğunu da hatırlatalım. Filmin senaryosu Lindsey Beer tarafından yazılacak. Beer’i ise Chaos Walking, Godzilla vs Kong ve Barbie filmlerinden tanıyoruz. Filmin yönetmenliğini de DC evreni ile ismini duyurmuş olan David Goyer yapacak.

18 Aralık 2019’da vizyona gireceği söylenen filmin ise henüz bir başrol oyuncusu yok. Yani maalesef, He-Man’i kimin oynayacağını henüz bilemiyoruz. Ancak He-Man’i model  Kellan Lutz’un canlandıracağı da söyleniyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE