Hatred, 18+ Adults Kategorisi İçin Çıkacak

Oyunun başkahramanın çok acımasız olmasıyla ünlenen ‘’Hatred’’ sadece 18 yaş üstü (yetişkin) kategorisinde satılacağı duyuruldu.

Polonyalı video oyun geliştiricisi ‘’Destructive Creations’’ ın bu oyunu, Steam üzerinden çıkacak ilk 18+ kategorili oyun olma özelliğini taşıyor.

İnsan ırkından nefret eden psikopat bir karakteri kontrol edeceğiniz oyunda, masum insan ve kamu görevlilerini öldüreceksiniz. Toplu katliam hatta soykırım olarak tanımlanan oyun, oldukça sert eleştirilere maruz kalmıştı. Steam’de yayımlanması için oldukça uzun bir süreçten geçen oyunun yayımlanması sonrası nasıl yorumlar geleceğini merak ediyoruz.

Hatred’i ilk olarak 19 Mayıs 2015’de çıkarmayı planladıklarını söyleyen ‘’Destructive Creations’’ aynı gün, gene Polonyalı oyun firması, CD Projekt RED’in ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ ın çıkmasından ötürü, lansmanı 1 Haziran 2015’e ertelediklerini açıkladı. 2015’in en çok beklenen yapımlarından biri olan ‘’Witcher 3’’ karşısında aynı gün oyun çıkarmak çok akıllıca bir strateji olmazdı diye düşünüyoruz.

Oyun konsolu üreticileri Sony, Microsoft ve Nintendo ‘’Adults’’ kategorisinde yer alan oyunları kendi platformlarında yayımlamıyorlar. Sonuç olarak, 2014’ün Aralık ayında Steam’den yeşil ışık alan ‘’Hatred’’ sadece PC sürümüyle piyasaya geleceği kesin gibi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE