Harry Potter İçin Bir Mobil Oyun Daha Geliyor

Harry Potter: Hogwarts Mystery, RPG türünde bir oyun olacak ve mobil platformda oynanabilecek.

Bilindiği üzere, zaten bir Harry Potter oyunu bekliyorduk. Daha önceden duyurulmuş olan oyunun ismi Harry Potter: Wizards Unite ve bu oyun, Niantic tarafından geliştiriliyor. Pokemon Go’ya benzeyeceği söylenen bu oyun da bir artırılmış gerçeklik oyunu ve bu oyunda, Pokemon avlamak yerine, etrafımızdaki sihirli dünyayı keşfetmeye çalışacağız. Dolayısıyla Harry Potter: Wizards Unite bir mobil oyun olacak. Bu oyunun, 2018 yılı içinde çıkması bekleniyor ancak elimizde kesin bir tarih yok.

Harry Potter evreninin yeni duyurduğu mobil oyun ise, Harry Potter: Hogwarts Mystery. Bu haber, Pottermore tarafından duyuruldu. Harry Potter: Hogwarts Mystery bir RPG oyunu olacak. Jam City tarafından geliştirilen bu oyun ile yarattığımız karakterler sayesinde Harry’nin okuluna gidebileceğiz. Karakterimiz ile, Hogwarts’ta istediğimiz profesörlerin derslerine girebileceğiz; ayrıca okuldaki kulüplere de katılabileceğiz. Örneğin Düello Kulübü’ne girip, ayrıca da İksir derslerini dinleyebileceğiz.

Rol yapma oyunu olan Harry Potter: Hogwarts Mystery’nin mobil platformlar için çıkış yapacağını hatırlatalım. Oyunun 2018 yılı içinde gelmesi bekleniyor ancak henüz resmi bir tarih duyurusu yapılmadı.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE