Harry Potter: Hogwarts Mystery İçin İlk Oynanış Videosu Geldi

Harry Potter'ın yeni mobil oyununun ilk oynanış videosu yayımlandı.

Bir süredir beklenen oyunlardan biri bu sefer bir mobil oyun. Oyunun bu kadar konuşulmasının sebebi ise Harry Potter evreninde geçecek olması. kendi Hogwarts öykünüzü yaratacağınız bu oyunda, kendinizi Harry’nin dünyasında bulacaksınız. Tıpkı Harry’de olduğu gibi, sizi bir mektup karşılayacak ve daha sonra Hogwarts sınırlarının içine girdiğinizde de Harry ve arkadaşlarının aldığı eğitimi alabileceksiniz. Oyundaki karakteriniz ile, Hogwarts’ta istediğimiz profesörlerin derslerine girebileceksiniz; ayrıca okuldaki kulüplere de katılabileceksiniz. Örneğin Düello Kulübü’ne girip, ayrıca da İksir derslerini dinleyebileceksiniz.

Rol yapma oyunu, mobil oyun ve Harru Potter evreni kavramlarının aynı cümle içinde geçiyor olması da hepimizi heyecanlandırmaya yetiyor. Çıkış tarihi henüz belli olmayan bu oyunun ise ilk oynanış videosu yayımlandı. Yayımlanan bu videoda oyunun hem sinematik sahneleri hem de oynanış kısımları görülebiliyor.

Ayrıca Harry Potter: Hogwarts Mystery için ön kayıtların da açılmış olduğunu belirtelim. Ama ön kayıt şu an için sadece Google Play üzerinde aktif. Yani iOS kullanıyorsanız, ön kayıt için kısa bir süre beklemeniz gerekebilir. Oyunun çıkış tarihinin duyurulmadığını belirtmiştik ancak oyunun ön kayıtlarının çıkışının çok fazla gecikmeyeceğini umuyoruz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery’nin oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE