Harry Potter: Hogwarts Mystery İçin Bir Fragman Yayımlandı

Harry Potter'ın yeni mobil oyunu için bir fragman yayımlandı.

Harry Potter’ın yeni mobil oyunu, bir rol yapma oyunu olacak. Jam City tarafından geliştirilen Harry Potter: Hogwarts Mystery, Harry’nin dünyasına adım atabileceğiniz bir oyun olacak. Oyunda yarattığınız karakterler sayesinde Harry’nin okuluna gidebileceksiniz. Karakteriniz ile, Hogwarts’ta istediğimiz profesörlerin derslerine girebileceksiniz; ayrıca okuldaki kulüplere de katılabileceksiniz. Örneğin Düello Kulübü’ne girip, ayrıca da İksir derslerini dinleyebileceksiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery’de sizleri o meşhur mektup karşılayacak ve böylece Hogwarts’a girme hakkını elde edebileceksiniz. Bundan sonrası da tam bir RPG olacak. Oyundaki hikayenin zamanı ise Harry’nin okula gelmesinden çok daha öncesinde geçecek.

Harry Potter’ın beklenen bu mobil oyunu için yeni bir fragman yayımlandı. Bu fragmanda da oyun içi görüntüleri görebilirsiniz.  Harry Potter: Hogwarts Mystery’nin 2018’de yayımlanacağını da belirtelim. Oyunun Jam City’nin resmi YouTube hesabından yayımlanan yeni videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE