Hard West Oyunu İçin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı

Bilimkurgu, strateji ve western türlerini bir arada barındıran ‘’Hard West’’ oyununun piyasaya çıkış tarihi teyit edilirken ayrıca yeni bir tanıtım videosu da yayımlandı.

Vahşi Batı ortamında geçen ve sıra bazlı bir shooter oyunu olan ‘‘Hard West’’ de doğaüstü güçlere karşı mücadele verecek ve öcünüzü almaya çalışacaksınız. 8 değişik hikâyeye sahip senaryonun yanı sıra, 40’ın üzerinde bireysel görev sizleri bekliyor olacak.

Oyunun geliştiriciliğini Polonyalı CreativeForge Games üstlenirken, yayımcılığını ise Gambitious Digital Entertainment yapıyor. Geliştirme sürecinde kullanılmak üzere KickStarter’da bağış toplanıldığını ve oyunun Beta sürümünün bağışçılar tarafından test edildiğini hatırlatalım. Oyunun, İngilizce dışında Fransızca, Almanca, Polonyaca ve Rusça yabancı dil desteği olduğunu belirtelim. 2011 yılında Varşova’da kurulan CreativeForge Games indie oyun stüdyosu, ilk oyunları olan ‘’Ancient Space’’i geçen sene piyasaya çıkarmıştı. İlk oyunlarıyla umduğunu bulamayan stüdyo, ‘’Hard West’’ ile başarıyı yakalamak istiyor.

PC sürümüyle 4 Kasım 2015’de Steam üzerinden oyun severlere sunulacak oyunu şu an için ön siparişle %20 indirimle, 24.80TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca, oyunun için yayımlanan yeni fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”05a45k2uUkM”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE