Han Studios’un MECH WARS Oyunu KickStarter’da

Geçtiğimiz sene kurulan Türk indie oyun firması Han Studios tarafından geliştirilen ‘’MECH WARS’’ için 28 Nisan’da bir KickStarter başlatıldı.

Stüdyonun kurucusu Bilal Murat Nazlı, TurkGamer’a yaptığı yazılı açıklamada oyun hakkında detaylı bilgi verdi. Mekanik robotlar kuracağınız oyunda MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) özellikleri de yer alırken, karşı takımlarla bol bol savaşacaksınız. Oyunun hikâyesi nükleer bir savaşın son anlarını ele alırken, ordularla robotlar -yani MECH’ler- arasındaki mücadele konu ediliyor. Oyuncular, kendilerine özel olarak tasarlayacakları mekanik robotlara silah değiştirme gibi birçok özelliği ekleyebilecekler ve ordular oluşturabilecekler.

İki kısımdan oluşan oyunda, ilk olarak mekanik robotunuzu kurmanız ve daha sonrasında birçok özelliği stratejiniz doğrultusunda eklemeniz gerekiyor. Her robota konulacak olan silahın avantajları ve dezavantajları bulunurken, bunları kuracağınız orduyla dengelemeniz oldukça önemli. Orduların, oyunda işgal edilmiş fabrikalar içerisinde otomatik olarak üretebileceğini belirtelim.

Kickstarter’da toplam 15.000 Euro bağış elde edilmesi beklenirken, kampanya 27 gün sonra sona erecek. Han Studios’un KickStarter için özel olarak yayımladığı tanıtım videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz. Değişik iki oyun türünün bir araya getirildiği ‘’MECH WARS’’a destek vermek için bu linki kullanabilirsiniz.

[youtube id=”um3VXFaccZk”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE