Halo 5: Guardians’a 15’den Fazla Harita Ücretiz Gelecek

Video oyun geliştiricisi 343 Industries’in yeni oyunu ‘’Halo 5: Guardians’’ için en az 15 tane haritanın ücretsiz verileceği duyuruldu.

Bu güzel haberin yanında, ayrıca oyunun co-op modunu online oynamak için Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız olmayacağını da müjdeleyelim. 27 Ekim 2015’de, Xbox One’lara özel olarak çıkması planlanan ‘’Halo 5: Guardians’’ için şu ana kadar 20 tane multiplayer harita olduğu belirtilirken, 15’den fazla haritanın DLC’lerle Haziran 2016’da çıkması bekleniyor.

Oyunun yayımcısı Microsoft yaptığı açıklama da, first-person shooter oyunlarında yıllardır var olan bu probleme böylelikle kesin sonuç bulduklarını söyledi. Haritaları paket halinde satın alanlarla, alamayanların beraber oynamamaları oyun zevkini ve ilgiyi düşürdüğü için böyle bir uygulamaya geçtiklerini ayrıca belirtti.  Öte yandan, multiplayer co-op mod için de Xbox One Gold üyeliğinin şart olarak koşulmaması da aynı mantığa bağlanmış durumda. Kısacası, Microsoft kullanıcılarının parasal kısıtlamalar olmadan sınırsız bir oyun keyfi yaşamalarını istiyor.

Oyunun mimarlarından Kevin Fraklin, 3 yıldır süren geliştirme süreci boyunca sayısız test yaptıklarını ve oyuna değişik birçok özellik getirdiklerini söyledi. Tüm ekibin oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Fraklin, E3 (Electronic Entertaiment Expo) 2015 Konferansı’nda oyun dünyasıyla ‘’Halo 5: Guardians’’ hakkında çok daha fazla detay paylaşacaklarını da sözlerine ekledi.

15 Haziran 2015, Pazartesi günü düzenlenecek basın toplantısında herkesin gözü kulağı Kevin Fraklin’de olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE