H1Z1’in ‘’Big Damn’’ Yaması Çıktı

Daybreak Games’in geliştirdiği ve Sony’nin yayımcısı olduğu kıyamet sonrası MMO türündeki oyun ‘’H1Z1’’ için ‘’Big Damn’’ isimli büyük bir yama yayımlandı.

Oyunun erken erişime çıkmasından itibaren oluşan birçok bug’ı düzeltmeyi amaçlayan bu yama ile oyuna ayrıca yeni silahlar ve değişik özellikler de ilave edilecek.

Hatırlarsanız, 15 Ocak 2015’de lansmanı yapılan oyunda birçok bug ve şebeke hatası meydana gelmiş ve ilk gün resmen sistemsel bir kilitlenmeye sebep olmuştu. Yaşanan bu problemlerden sonrası oyuncuların mağdur olması üzerine, Sony isteyenlere para iadesi yapmayı teklif etmişti. Oyun erken erişimde olmasına rağmen, 1 milyondan fazla kopya sattığını da belirtelim.

Yakın zamanda, H1Z1’in beğenilen oyun modu ‘’Battle Royale’’ ın paralı olması gündeme gelmişti. Kötü bir lansman sonrası, bir de üzerine para istenmesi kullanıcılardan çok sert tepkiler almış ve bunun üzerine, BR modunun ücretsiz olmaya devam edeceği duyurusu yapılmıştı.

Şu an için PC sürüm bulunan oyunun, PlayStation 4’lere geleceği kesin olmasına rağmen çıkış tarihi henüz belli değil. Öte yandan, oyunun Xbox One sürümünün çıkacağı hakkında henüz bir açıklama yok. Ama genelde PS4’e özel çıkan oyunların Xbox’lara yapılmadığını biliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE