H1Z1’in Battle Royale Oyun Modu Paralı Mı Olacak?

Sony’nin yayımcısı, Daybreak Game Company’nin geliştiricisi olduğu, kıyamet sonrası MMO’su ‘’H1Z1’’ in en çok beğenilen oyun modu ‘’Battle Royale’’ için bir üyelik sistemi gündemde.

Twitter hesabından Daybreak’in patronu John Smedley’in yaptığı açıklamaya göre, Battle Royale için aylık pass’ın olacağını ve bu sayede oyun severlerin sınırsız erişim sağlayacaklarını söyledi.

Şu an için herkese ücretsiz olan modun, normal de oyunda kazanılan biletlerle veya para karşılığı olması zaten önceden planlanmıştı. Aylık 6.99$ olacak üyelik ve bedava biletleri kazanabileceğiniz etkinlikler hakkında daha çok bilgi verilecekti.

Bu açıklamalar üzerine beyinlerinden vurulmuşa dönen oyunculardan, çok sert geri dönüşler geldi. Hatırlatmakta yarar var, 15 Ocak 2015’de Steam üzerinden erken erişime açılan oyunda birçok bug, sistem çökmesi ve server hatası oluşmuş ve oyun resmen kilitlenmişti. Hatta bunun üzerine isteyen kullanıcılara para iadesi yapılacağı bilgisi verilmişti. Çok kötü bir çıkış yapan, hem de erken erişimde olan, tamamlanmamış bir oyun için ilave olarak bir de üyelik istenmesi baya tepki çekti.

Neyse ki, tepkileri ciddiye alan Daybreak, BR modunun ücretsiz olmaya devam edeceğini açıkladı.

H1Z1’in PlayStation 4 ve PC’ye gelecek tam sürümünün çıkış tarihi henüz belli değil.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE