H1Z1’i Ücretsiz Oynayabileceksiniz

H1Z1'i kısa bir süreliğine, ücretsiz deneyebileceksiniz. 

Bilindiği üzere H1Z1, Battle Royale sevenler için oldukça önemli bir oyun. Ancak H1Z1’in, iki yıldır hala erken erişimde olduğunu da belirtelim. Oyunun Steam sayfasına baktığımızda, erken erişim fiyatı 31 TL olarak gözüküyor.

Battle Royale sevenlerdenseniz ancak erken erişimde olan bir oyunu almak istemediyseniz; kısa bir süreliğine H1Z1’i ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Tabii bu ücretsiz etkinlik, Steam platformu üzerinde geçerli olacak. Eğer Steam hesabınız varsa, H1Z1’i 14-21 Aralık tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Bu süre içinde H1Z1’den memnun kalıp oyunu satın almak isterseniz de indirimli bir şekilde alabileceksiniz. Steam’deki ücretsiz etkinlik boyunca, oyunda ayrıca bir indirim de olacak. Yarından itibaren bir haftalık süre boyunca, H1Z1’in fiyatı, %75 indirimli olacak.

H1Z1’e bugün, büyük bir güncelleme geldiğini de hatırlatalım. Bu güncelleme ile oyundaki hataların çoğu düzeltildi. Silahların modelleri değiştirildi ve güç dengelemesi yapıldı ayrıca bu yama ile oyuna gelen yenilikler de mevcut.

H1Z1’i Steam üzerinden, yarından itibaren bir hafta süreyle, ücretsiz deneyebileceğinizi hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE