H1Z1’e Gelecek Kadın Karakterler Tanıtıldı

Daybreak Game Company’nin geliştirdiği kıyamet sonrası temalı zombi / hayatta kalma oyunu ‘’H1Z1’’ e gelecek kadın karakterlerin tanıtımı yapıldı.

Mart 2015’de geliştirilmesine başlanılan kadın modeller, paylaşılan görsellerde de görüleceği üzere sıra dışı değiller ve atletik bir yapıya sahipler. Daybreak’ın direktörü Sebastian Strazlkowski, kadın karakterlerin erkeklere göre cinsiyet dışında hiçbir farkı olmayacağını ve kullanıcılara ne avantaj ne de dezavantaj sağlayacağını söyledi.

H1Z1, Steam’de erken erişime Ocak 2015’de açılmış ve yaşanan şebeke hataları ve bug’lar yüzünden oyun çok kötü bir çıkış yapmıştı. Nisan başında ‘’Big Damn’’ isimli bir yama yayımlanan oyun da birçok bug’ın düzeltilmesine ve performansının arttırılmasına çalışılmıştı.

Öte yandan, tüm bu olumsuzluklara rağmen oyunun bu tamamlanmamış sürümünün 1 milyon dan fazla kopya sattığını da hatırlatalım. Sony’nin yayımcısı olduğu ve şu an için sadece PC sürümü piyasada olan oyunun PlayStation 4 için geleceği teyit edilmişti ama çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ayrıca, oyunun Xbox One’lara gelip gelmeyeceğine dair henüz resmi bir duyuru da yapılmadı.

Kadın karakterler için paylaşılan görüntüleri aşağıda ilginize sunuyoruz.

h1z1-kadin

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE