Guardians Of Ember Kaldırılıyor

Gameforge “Guardians of Ember” isimli MMORPG oyununu durdurma kararı aldı. Yeterince ilgi görmeyen yapım için daha fazla para ve emek harcamak istemeyen firma, yinede oyunu oynmayı tercih edenleri üzdü. Oyunun yapımcılarının konuyla ilgili açıklamaları ise şu şekilde;

” Selam Muhafızlar,

maalesef size üzücü haberlerimiz var: Geliştirici Runewaker ve bizim aramızdaki sözleşme devam ettirilmeyecek. Bu nedenle Guardians of Ember’in Gameforge sunucularını 14.02.2020’de kapatacağız: Bu tarihten itibaren oyun artık oynanamayacak.
Dolayısıyla senin kullanıcı sözleşmeni 14.02.2020 itibarıyla feshetmek zorundayız.

Başka sağlayıcılarda Guardians of Ember için başka resmi sunucu bulunmadığından, karakter transferleri gerçekleşmeyecek.

Bugünden itibaren ödeme devre dışı kalacak, şu andan itibaren premium para satın almak mümkün olmayacak. Ancak kesin kapanışa kadar mevcut parayla dükkandan ürünler alınmaya devam edilebilecek. Şu andan itibaren desteler de kullanılamayacak.
Topluluğun bir parças

ı olan bütün oyunculara teşekkür etmek istiyoruz. Sizinle omuz omuza savaşmak bizim için bir şerefti. Gelecekte size başarılar diliyoruz!
Guardians of Ember Ekibi

Oyun 14 Şubat tarihine kadar açık olacak. Son bir kez bakmak isteyenler göz atabilir..

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE