GTA: San Andreas PS3 Sürümü Çıkış Tarihi Belli Oldu

Amazon üzerinden GTA: San Andreas’ın PlayStation 3 sürümü ön satışa çıktı.

Kullanıcılar 1 Aralık 2015 itibarıyla içeriğe erişebilirken, satış fiyatı 19.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Şu an için sadece Kuzey Amerika’da piyasaya çıkacağını ayrıca belirtelim.

Grand Theft Auto: San Andreas, Ekim 2004’de PlayStation 2 oyun konsolu için yayımlanmış, Haziran 2005’de PC ve Xbox platformlarına gelmişti. Ayrıca, 2002 yılından itibaren yayımlanan GTA serisinin 7. oyunudur.  27 milyonun üzerinde kopya satmayı başaran oyun, PlayStation 2’de en çok satan oyun olmuştur.

Carl Johnson (CJ) karakterini kontrol ettiğiniz oyunda, annesinin öldürüldüğünü öğrenen CJ, Los Santos’a geri döner. Arkadaşları ve ailesinin oldukça kötü durumda olduğunu gören CJ, eski çetesini toplayacak ve annesinin öcünü alacaktır.

Serinin son oyunu olan GTA 5, şu an için piyasada Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle yer alıyor. Tüm sürümleriyle beraber 55 milyonun üzerinde kopya satmayı başaran GTA 5 popülerliğini korumaya devam ediyor. Öte yandan, serinin bundan sonra çıkacak oyunlarının eski nesil konsollar olan Xbox 360 ve PS3’e gelmeyeceği açıklanmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE