GTA Online’ın Kar Modu ve Rockstar Games Social Club Hacklenmesi

GTA Online’ı artık soğuk hava koşullarında oynayabileceksiniz.

Oyuna eklenen yeni mod ‘’kar (snow) modu’’ sayesinde karla kaplı yollarda GTA tecrübesini yaşayabileceksiniz. Öte yandan, kış aylarını bitirdiğimiz bu dönemde bu modun dâhil edilmesi için biraz geç kalınmış sanki.

Bu mod birçok kanaldan paylaşılmış durumda, fakat nereden indirdiğinize özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz. Ayrıca, bu mod için yayımlanan tanıtım videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir diğer GTA 5 haberi olarak, oyunun geliştiricisi, Rockstar Games Social Club’ın hacklenmediğini duyurdu. GTA 5’in PC sürümünün çıkmasından sonra, bazı kullanıcıların hesap bilgilerinin bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiği söylenmişti. Böyle bir durumun olmadığının altını çizen Rockstar Games, bazı karışıklar yaşandığını ve çözüm için çok hızlı bir şekilde çalışıldığını dile getirdi. İlave olarak, kullanıcıların Rockstar Games Social Club için kullandıkları şifreleri başka hesaplar için kullanılmamasının önemi de vurgulandı.

Üç kere ertelendikten sonra, 14 Nisan 2015’de piyasaya çıkan GTA 5’in PC sürümü, Steam üzerinden 300.000 kişi tarafından oynanarak bir rekora imza atmıştı. 4K ekran çözünürlüğü ve 60 FPS çalışan oyunun görsel bir şov sunduğunu söylemek yanlış olmaz.

[youtube id=”n7bzXxvaPAg”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE