GTA Online İçin Red Dead Redemption 2 Temalı Bir Etkinlik Geliyor

GTA Online'da, Double-Action Revolver silahına sahip olabileceksiniz.

Rockstar Games bugün bir duyuru yaptı. Bu duyurusunda da Red Dead Redemption 2 temalı bir GTA Online etkinliği düzenlediklerini söyledi. Bu etkinlik ise şu şekilde olacak; GTA Online’ın içindeki akıllı telefonlarınıza bir mesaj gelecek, bu mesajda da bir ipucu olacak. Bu şekilde gelecek olan bütün ipuçlarını çözdüğünüzde ise hazineye sahip olabileceksiniz. Bu hazine de GTA Online oynarken kullanabileceğiniz Double-Action Revolver silahı olacak.

Etkinlik bununla da bitmiyor. Bu ödüle ek olarak, Double-Action Revolver silahınızı kullanarak Freemode’da, kafadan vuruş görevini yerine getirdiğinizde GTA$250,000 ödülünü alacaksınız ve Double-Action Revolver silahını Red Dead Redemption 2’de de kullanabileceksiniz.

Bilindiği üzere buna benzer bilgiler geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Bu konu ile ilgili internette dolaşan haberler ise şu şekildeydi; GTA Online’ın içinde yeni dosyalar bulunmuştu ve bu dosyalarda yeni bir silah ve hazine kutusu vardı. Red Dead Redemption 2 ile alakalı olan bu dosyalar, aslında gelecek şeyleri söylemiş. Rockstar Games’in yaptığı duyuru ile, bu söylentilerin doğruluğu da kanıtlanmış oldu.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE